Новини » Світ Читать эту новость на русском

Хакери викрали особисті дані співробітників австралійського оборонного підприємства

Фото: pixabay.com

Австралійське оборонне суднобудівне підприємство Austral заявило про хакерську атаку, однак запевнило, що витоку даних, які становлять державну таємницю, не сталося.

Про це повідомляє інформаційний веб-ресурс news.com, пише «Укрінформ».

«На сьогодні немає жодних даних про те, що в руки злочинців потрапила інформація, яка стосується національної безпеки або комерційної діяльності компанії», – зазначає Austral.

Відповідно до заяви компанії, під час хакерської атаки були викрадені особисті дані співробітників, зокрема адреси електронної пошти і номери мобільних телефонів, які зловмисники погрожували продати через Інтернет. Частину з них оприлюднили в мережі. Компанія поінформувала Федеральний уряд про інцидент у галузі кібербезпеки.

Австралійський центр кібербезпеки та Федеральна поліція Австралії розпочали розслідування та надають компанії допомогу та поради.

У свою чергу міністерство оборони Австралії заявило, що жодних витоків важливої інформації або даних, що підтверджують крадіжку технологій, на цій стадії не виявлено, однак закликало бути пильними.

«Цей інцидент підкреслює серйозність характеру загроз кібербезпеки, з якою стикається оборонна промисловість, і необхідність партнерів у галузі промисловості впроваджувати і підтримувати сильний захист від кібернападів», – йдеться в урядовій заяві.

Довідка IA ZIK.

Austal – австралійська компанія, яка спеціалізується на проектуванні та будівництві суден і бойових кораблів. Основна продукція компанії – пасажирські та вантажні пороми, яхти класу люкс і військові кораблі. Компанія має виробництво в трьох країнах: в Австралії, на Філіппінах і в США.

Loading...