Новини » Львів 5 листопада, 2018, 11:10
Дрогобицький та Сєверодонецький коледжі реалізують творчий проект «Мистецтво без меж»

Стартує творчий проект із символічною назвою «Мистецтво без меж», який реалізується Дрогобицьким музичним коледжем ім. В. Барвінського та Сєверодонецьким коледжем культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва за сприяння Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується коштом обласного бюджету Львівської та Луганської областей.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Юрія Чумака – директора Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського.

«Ідея полягає у студентському обміні та ряді спільних концертних виступів зведеного симфонічного оркестру спочатку на Сході, а потім і в західній частині нашої країни, – розповів Юрій Чумак. – У репертуарі як світова класика, так і найкращі зразки Українського музичного мистецтва. Символічним буде виконання творів В. Барвінського та С. Прокоф’єва. Окрім концертних виступів, передбачаються круглі столи, презентації, спілкування між студентами та викладачами. Ряд наукових доповідей представить директор ДІКЗ «Нагуєвичі», кандидат історичних наук Богдан Лазорак. Такий проект стане черговим у низці творчих зустрічей між нашими закладами та ще однією ниточкою у загальній справі «зшивання» країни. Тож запрошуємо мешканців Сєверодонецька та Кремінної, дрогобиччан та самбірчан відвідати ці знакові заходи, об’єднані символічною назвою «Мистецтво без меж».

У Сєверодонецьку концерт зведеного симфонічного оркестру двох коледжів заплановано на 16 листопада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:16 :02