Новини » Політика 5 листопада, 2018, 15:56
Державна прикордонна служба України запускає проект «Периметр» на UATV
<nbsp;>

Державна прикордонна служба України за підтримки телеканалу іномовлення UATV запускає новий проект про діяльність українських прикордонників, який матиме назву «Периметр».

Державна прикордонна служба України за підтримки телеканалу іномовлення UATV запускає новий проект про діяльність українських прикордонників, який матиме назву «Периметр».

За словами начальника Головного центру стратегічних комунікацій Державної прикордонної служби України Сергія Якимця, ідея проекту виникла кілька місяців тому. Його мета – показати виклики, які сьогодні стоять перед відомством.  «Назва вибрана не випадково. Периметр – в одному випадку, це державний кордон, який насичений цікавим життям, а в іншому – це межа дозволеного», – пояснив Сергій Якимець.

<nbsp;>

Проект передбачає презентації декількох тем – про розвиток прикордонного відомства, про міжнародне співробітництво, про транскордонну злочинність та про »винахідливість» контрабандистів.

«У нас військові дії, у нас напружена ситуація в країні. А Державна прикордонна служба – це, передовсім, правоохоронна діяльність. І наша співпраця розпочалася саме із телеканалом UATV, бо це канал, який здійснює іномовлення, який орієнтований на споживача за межами України. Держприкордонслужбі важливо доносити думку про те, як ми реформуємося, що ми робимо задля безпеки України та Європи», – розповів прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

У свою чергу генеральний директор каналу UATV Людмила Березовська відзначила, що перші, кого зустрічають іноземні глядачі, приїхавши в Україну, – це прикордонники. І саме завдяки «Периметру» іноземці зможуть дізнатися правила, вимоги і принципи роботи цієї служби».

«Наша співпраця із Держприкордонслужбою триває вже понад 3 роки, і це була перша державна установа, до якої я звернулася, коли ми запускали телеканал іномовлення. Вони нас підтримали, надали дуже багато контенту, який нам був необхідний на той момент, – розповіла Людмила Березовська. – Тому зараз, коли виникла ідея спільно зробити новий проект, ми це відразу підтримали».

Прем’єра програми «Периметр» українською мовою відбудеться 16 листопада. Проект виходитиме в перекладі також на російську та англійську мови.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:11 :57