Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Індії застрелили тигрицю-людожерку

Індійська влада влаштувала полювання на тигрицю, яка, як вважається, позбавила життя принаймні 13 людей.

6-річній тигриці, яка відома за ім’ям T-1, вдавалося протягом 2-х років тікати від працівників лісової служби Індії. Вона ховалася у джунглях в штаті Махараштра. Захисники тварин влаштували кампанію на захист T-1, проте Верховний суд країни заявив, що не заважатиме представникам лісової служби, якщо ті будуть змушені застрелити тигрицю, – передає ВВС.

Зрештою так і сталося. В п’ятницю, 2 листопада 2018 року, влада отримала повідомлення від жителів селища Бораті, які помітили T-1 неподалік від населеного пункту. 

Патрульна команда, озброєна транквілізаторними і вогнепальними гвинтівками, прибула на місце, де тигрицю бачили востаннє. Вони чекали на неї в автомобілі, а коли та з’явилася в полі зору – вистрілили в неї транквілізатором.

У відповідь T-1 кинулася до машини. Патрульні змушені були вистрілити в неї вже з вогнепальної зброї, коли та знаходилася всього в 8-10 метрах від автомобіля, сказано в повідомленні лісової служби Індії.

В серпні тигриця разом зі своїми 9-місячними дитинчатами вбила трьох людей неподалік від міста Пандхаркавада. Інцидент посіяв паніку серед місцевих жителів.

Влада порадила їм повертатися додому до того, як стемніє, і пересуватися групами.

Вважається, що протягом останніх 20 місяців T-1 вбила 13 людей. Кілька знайдених тіл були обезголовлені. Відомо, що принаймні в одному випадку вона скуштувала людську плоть на смак.

Loading...