Новини » Політика 3 листопада, 2018, 0:42
Юрій Михальчишин: Рейтинг довіри до парламенту є на рівні відсотків жирності кефіру
ZIK
ZIK

Половина ВРУ – це раби, які слухняно голосують. Інша частина парламенту – сучі сини, які продають Україну, навіть не приховуючи цього.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив нардеп Юрій Михальчишин.

«Політика – це така сфера, де за деталями треба вміти бачити загальне. Нині український парламент дискредитований деякими деталями поведінки народних обранців. Я маю на увазі кнопкодавство, систематичні прогули сесій ВРУ», – наголошує нардеп Юрій Михальчишин.

Утім найгірше, на думку Михальчишина, є те, що депутати зовсім не поважають закон.

«Вони щодня ґвалтують Конституцію України! Політики насміхаються над здоровим глуздом, законністю, правопорядком, справедливістю. Проблема не в тому, що в них рейтинги на рівні жирності кефіру або йогурту..., а в тому, що такий низький рівень довіри має весь інститут українського парламентаризму», – підкреслює Юрій Михальчишин.

Водночас політик переконаний, що саме парламент є єдиним ефективним засобом у боротьбі проти диктатури, тоталітаризму та узурпації влади.

«Великі гроші завжди бояться народного волевиявлення. Завжди краще заховатися за фасадом неефективного парламенту. На жаль, зараз це відбувається. Ми можемо стверджувати, що половина ВРУ – це раби, які слухняно голосують; а інша частина – сучі сини, які продають Україну, навіть не приховуючи цього», – обурюється Юрій Михальчишин.

До слова, нагадаємо, раніше у програмі «Народ проти» нардеп Олександр Кірш також критикував парламент. Він зауважив, що у ВРУ замість коаліції – непослідовна ситуативна більшість.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 18:31 :12