Новини » Політика 3 листопада, 2018, 5:40
Олег Березюк відповів, чи не «підім'яли» «Самопоміч» перед виборами
ZIK
ZIK

Після сміттєвого конфлікту «Самопоміч» ніхто нікуди не «підминав». Це була величезна акція розправи над опозицією, яка не була успішною і закінчилася фіаско чинної влади.

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Березюк.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що після трагедії на сміттєзвалищі у Львові «Самопоміч» почала вести себе тихіше, чи означає це що були якісь домовленості з владою і партію якось підім'яли, пан Березюк сказав, що ніхто нікого нікуди не «підминав».

«Дякую, що нагадуєте людям про величезну політичну акцію розправи з опозицією, яка не була успішною тільки через те, що нас підтримали люди. Це була політична диверсія, яка закінчилася фіаско чинної влади», – відповів голова партії «Самопоміч».

Також у відповідь на запитання ведучої про те, чому пан Садовий зробив заяву, що він не збирається ні з ким об'єднуватись, реагуючи на слова Юлії Тимошенко, яка сказала, що вона готова співпрацювати з «Самопоміччю», пан Березюк сказав, що можна було бачити діяльність «Батьківщини» у ВРУ. Адже в них була найбільша фракція в парламенті, прем'єр-міністр, і зараз можна бачити результати їх діяльності.

«Ми підтримуємо об'єднавчий процес. Ми об'єдналися на майбутні вибори президента і до Верховної Ради з Демальянсом. Це молода, сильна, амбітна політична сила. А щодо заяви Юлії Володимирівни – дякуємо за високу оцінку. Якщо колись «Батьківщина» і ми будемо в парламенті, то тоді будемо думати про спільну коаліцію, а зараз кожен має іти на вибори зі своїм минулим, а громадяни мають зробити вибір», – зазначив народний обранець.

 

Нагадаємо, що раніше пан Березюк заявив, що «Феномен «Самопомочі»» сьогодні є інструментом знищення олігархату як постколоніального способу управління державою. Тому «Самопоміч» сьогодні серйозно «обстрілюється».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:36 :21