Новини » Політика 236 Читать эту новость на русском

«Народ проти» на ZIKу демонструє стабільно високий рейтинг телеперегляду

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко демонструє стабільно високий рейтинг телеперегляду у своєму слоті серед решти інформканалів України

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко демонструє стабільно високий рейтинг телеперегляду у своєму слоті серед решти інформканалів України.

Зокрема в п’ятницю, 2 листопада, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, посів перше місце за комерційною аудиторією «Україна 18-54», випередивши у рейтингу своїх основних конкурентів – «Український формат» на NewsOne та «Ехо України» на «Прямому».

 Натаща

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

Loading...
Loading...
Loading...