Новини » Спорт 3 листопада, 2018, 23:38
Катерина Козлова зіграє у фіналі тенісного турніру ITF в Торонто
Українка Катерина Козлова зіграє у вирішальному матчі турніру в Торонто / ukrinform.ua

Українська тенісистка Катерина Козлова виграла сьогодні, 3 листопада, поєдинок 1/2 фіналу у француженки Джессіки Понше на турнірі ITF у Торонто (Канада) із призовим фондом 60 000 доларів.

Результат зустрічі – 7:6 (7:3), 2:6, 6:3. Три сети звітного матчу загалом тривали 2 години 17 хвилин, повідомляє Укрінформ.

У вирішальному поєдинку на корті Торонто Катерина Козлова зустрінеться з переможницею іншої півфінальної пари Б’янка Ванесса Андреєску (Канада) – Кірін Лемойне (Голландія).

Нагадаємо, минулого тижня на змаганнях в канадському місті Сагеней уродженка Миколаєва дійшла до чвертьфіналу, але зазнала поразки від майбутньої чемпіонки – господарки корту Кетрін Себов.

2019-03-19 21:25 :36