live

Дружина Оззі Осборна накачала його таблетками, щоб дізнатися про зраду

Дружина легендарного рок-музиканта Оззі Осборна – Шерон, якій він зрадив з нянею, розповіла, як вибивала з нього зізнання.

В інтерв’ю виданню The Sun 66-річна жінка зізналася, що їй довелося накачати чоловіка потрійною дозою снодійного, щоб він розповів їй всю правду, – повідомляє obozrevatel.

Результат пошуку зображень за запитом

За словами Шерон, вона зважилася на такий відчайдушний вчинок, прочитавши електронного листа Осборна. Музикант писав його коханці, але помилково відправив дружині.

Шерон дочекалася, коли чоловік впаде в напівдрімоту і влаштувала допит з пристрастями.

«Я розпитала у нього про все, і все таємне стало явним. Він би ніколи не розповів мені правду – йому було дуже страшно і соромно. Я дізналася все: хто це був і як довго це тривало», – сказала Шерон.

Після інциденту, який трапився в 2016 році, Осборн пообіцяв дружині кинути коханку. Однак через чотири місяці Шерон дізналася, що артист не лише не перестав бачитися з іншою жінкою, а й завів кілька романів на стороні.

В результаті Оззі визнав, що у нього є сексуальна залежність і відправився на реабілітацію.

Після цього подружнє життя Шерон і Оззі налагодилася. Пара, яка в шлюбі вже 36 років, не просто помирилася, але і відновила весільні клятви в 2017 році.

Як повідомлялось раніше, дочка Оззі Осборна вдягнула вишиванку і назвала Україну серцем моди.Loading...
Loading...
Loading...