Новини » Суспільство

Вчені знову зафіксували збільшення рівня смертності в період вагітності

Вчені знову зафіксували збільшення рівня смертності в період вагітності. Причина смертності переважно пов’язана з проблемами ожиріння, а також підвищенням середнього повернення породіль.

Про це свідчать дані національної статистики, оприлюднені співробітниками Оксфордського університету, – повідомляє vladtime.

Вчені знову зафіксували збільшення рівня смертності в період вагітності після кількох років спаду. Зростання числа матерів, які народжують пізно і надмірна вага знищують прогрес, досягнутий за останні роки.

Згідно зі статистичними показниками, кількість жінок, що померли під час пологів або відразу після них в період з 2014 по 2016 роки, становить 225 осіб, тоді як в період з 2013 по 2014 року його не перевищувало 202 представниць слабкої статі.

Беручи до уваги чисельність населення, виходить, що 9,8% жінок померли, коли намагалися дати життя 100 000 немовлятам за останні три роки, хоча раніше ці показники досягали 8,8%.

На думку професора Маріана Найта з Національного відділення перинатальної епідеміології в Оксфорді, лікарі повинні нагадувати жінкам, що народжують пізно і страждаючими від ожиріння про підвищений рівень ризику, яким вони себе піддають. Крім того, особливу небезпеку в період виношування представляє утворення тромбів, що виникають в результаті венозної тромбоемболії, які часто є причиною надмірної ваги.

Loading...