Новини » Регіони 2 листопада, 2018, 16:00
В Івано-Франківській міськраді стартував набір на проект «Молодь і влада 2018»

Сьогодні, 2 листопада, в Івано-Франківській міській раді стартував набір на оновлений проект «Молодь і влада 2018». До участі у проекті запрошують молодих та амбітних людей (студентів старших курсів і випускників вишів різних спеціальностей). Заявки на участь приймають до 12 листопада.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

За словами координатора проекту Романа Труби, цього року програма стажування буде більш насиченою. Молодь не тільки спробує свої сили в різних структурних підрозділах ради, а ще й візьме участь у воркшопах і тренінгах з маркетингу, проектного менеджменту та правозахисту. Результатом стажування стане презентація проектів учасників програми «Молодь і влада 2018».

Реєстрація учасників відбувається за посиланням, а також за телефоном: (050) 148 96 02.

«Проект дозволив нам познайомитися зі студентами і молодими людьми, в яких різні погляди щодо державного управління. Нам цікаво з ними спілкуватися та залучати їх до роботи в міській раді, адже це сприяє покращенню молодіжної політики в місті. Тепер випускники проекту «Молодь і влада» беруть участь в організації різноманітних подій, ми залучаємо їх до молодіжних проектів за кордоном, а також благодійних заходів», – розповіла секретар міської ради Оксана Савчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 14:46 :56