Новини » Світ 1 листопада, 2018, 5:55
У США прямує другий караван мігрантів

Американський президент повідомив, що серед мігрантів не тільки прості люди, але і жорстокі бойовики.

Про це пише ZN.UA.

Із Сальвадору в США попрямував другий караван мігрантів з Гватемали чисельністю до 300 осіб. Маршрут мігрантів проходить через місто Ла-Ачадура на кордоні з Гватемалою і через Мексику. З числа першого каравану мігрантів близько 1,75 тисячі мігрантів попросили про надання їм притулку на території Мексики. Своїми основними мотивами учасники каравану називають прагнення втекти від насильства в центральноамериканській країні і забезпечити собі краще життя.

У зв’язку з рухом каравану президент США Дональд Трамп заявив, що не пустить мігрантів в Америку, і попередив про надзвичайну ситуацію національного масштабу. Щоб запобігти проникненню мігрантів на територію США влада розгорнула численні військові сили на південному кордоні США. Американський президент повідомив, що серед мігрантів не тільки прості люди, але і жорстокі бойовики.

Він назвав мігрантів, які зараз прямують Мексикою, криміналітетом і попередив про масове розгортання військових на кордоні.

«Наші військові мобілізуються на південному кордоні. Прибуває ще багато військ. Ми не дозволимо цим караванам, які складаються, зокрема, з дуже поганих злочинців та членів банд, дістатися США. Наша межа є священною, і її потрібно перетинати законно. Поверніться!» – зазначив президент США.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 25 жовтня заявив, що змушений залучити сили армії для припинення незаконних проникнень мігрантів на територію Штатів з боку Мексики; його заява прозвучала на тлі повідомлень про рух в США через територію Мексики колони мігрантів з кількох тисяч громадян латиноамериканських країн, які біжать від економічної кризи. Мова йшла про 800 військових, які повинні були надати допомогу в охороні кордону. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 20:58 :03