live
Новини » Львів

У Львові розпочали працювати інспектори з паркування

Сьогодні, 1 листопада, перших п’ять новообраних інспекторів з паркування розпочали роботу на вулицях міста.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Нещодавно, у мерії відбувся конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів з паркування. Як повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, лише п’ять кандидатів з десяти успішно склали іспити. Відтак, згодом конкурс продовжать, а вже сьогодні на вулицях Львова працюють п’ть новообраних інспекторів.

«Сьогодні представляємо інспекторів, які розпочинають свою роботу. Також очікуємо на доступ до бази даних реєстрації іноземних автомобілів «Аркан» від Прикордонної служби. Учора, в останній день жовтня, ми отримали ключі до бази даних винятково автомобілів української реєстрації.

Станом на зараз, ми маємо ухвалу сесії, закон, розроблені та роздруковані бланки, відібраних інспекторів, які пройшли конкурс. Насправді, цей конкурс був важкий, резюме кандидатів було десятки, але на конкурс прийшли 10 осіб. Відтак, із них було обрано п’ять, які пройшли письмовий та усний іспити. І сьогодні у них перший робочий день. Хлопці вже оснащені відеореєстраторами та раціями для зв’язку з диспетчерами. Вони розпочинають роботу з повідомленнями для водіїв, а як тільки з’явиться база, одразу будуть виписані постанови», – розповів Діль.

Зазначається, що відсьогодні арешт-майданчик належатиме ЛКП «Муніципальна варта». Зараз там виставляють охорону, організовують роботу та очікують на приїзд перших автомобілів. Зараз є два евакуатори, які функціонують. Однак уже оголошено закупівлю через лізингову процедуру чотирьох нових.

За словами Діля, ці перші п’ять інспекторів є першими в Україні, які не належать до структури поліції.

«Це, власне, структурний підрозділ органу місцевого самоврядування, який починає діяти. Інспектори починають працювати, як посадовці. Вони виписуватимуть штрафи на фізичних осіб або керівників юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб; на належного користувача транспортного засобу; на особу, яка ввезла транспортний засіб на територію України», – додав Юрій Діль.

Також обов’язковою умовою є фото- та відеофіксація. На сайті Львівської міської ради буде посилання, де порушник зможе побачити фотофіксацію своїх порушень.

До слова, інспектор з паркування отримуватиме орієнтовно 10 тис. грн заробітної платні.

Нагадаємо, у Львові затвердили правила роботи інспекторів з паркування.

Loading...