Новини » Політика 1 листопада, 2018, 18:50
У Кремлі відреагували на пропозицію Лукашенка супроводжувати вибори на Донбасі

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що бойовики окупованих районів Донецької та Луганської областей повинні самі вирішити питання про супровід «виборів» з боку Білорусі.

Про це повідомляє ТАСС.

«У території Донбасу є керівництво. Це дві республіки, які в першу чергу повинні самі визначити той режим контролю, який вони б вважали доречним і можливим. Це рішення керівництва цих двох республік», – сказав Пєсков.

Що стосується пропозиції по контролю кордону, то, за словами Пєскова, «знову ж таки тут потрібно зрозуміти позицію керівництва двох республік Донбасу, наскільки вони готові до реалізації подібної ініціативи». «Наскільки я розумію, ця ініціатива не обговорювалася і власне, будь-якої позиції з боку зацікавлених країн ми не знаємо», – уточнив він. При цьому прес-секретар глави російської держави додав, що Володимир Путін і Олександр Лукашенко це питання раніше не обговорювали.

Пєсков також не став говорити, чи Росія погодилася би на пропозицію Білорусії. «Я не можу вам сказати, я не знаю точної модальності цього, я не знаю відносини Донбасу до цієї ініціативи. Як я можу сформулювати якусь позицію Російської Федерації?», – сказав Пєсков.

Як повідомлялося, Лукашенко заявив, що може взяти на себе відповідальність за забезпечення миру на сході України і супроводжувати вибори на Донбасі, якщо буде впевнений, що світові гравці не планують зробити Україну ареною для протистояння Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-15 23:51 :32