Новини » Львів

Шахтарі «Львіввугілля» через зарплатні борги завтра проведуть акцію протесту

У зв’язку з низькою виплатою заробітної плати шахтарі ДП «Львіввугілля» завтра, 2 листопада, проведуть акцію протесту: вони пройдуть ходою від проспекту Чорновола до вул. Винниченка та блокуватимуть роботу Львівської обласної держадміністрації та Львівської обласної ради.

Про це йдеться у листі Львівської територіальної організації працівників вугільної промисловості, який адресований міністру енергетики Ігорю Насалику, голові Львівської ОДА Олегу Синютці, начальнику ГУ НПУ у Львівській області Валерію Середі, т. в. о. директора ДП «Львіввугілля» Олегу Акімову.

Як заявляють у листі, станом на 1 листопада шахтарям «Львівугілля» виплатили 20% вересневої зарплати.

«Така ситуація призвела до того, що шахтарі не мають коштів на утримання своїх сімей, оплату комунальних послуг, які постійно зростають. При особистих зустрічах у колективах шахтарі вимагають від керівництва ДП «Львіввугілля» пояснення – чому вони не одержують вчасно заробітну плату, згідно із законодавством, за свою тяжку, виснажливу працю під землею та заявляють про необхідність проведення акцій непокори. Заробітна плата за попередні періоди виплачується малими частинами по 10-15 разів у місяць, що викликає роздратування та невдоволення працівників», – йдеться у листі.

Також у профспілках зазначають, що постійні переписки з посадовими особами не приносять жодних результатів.

«У зв’язку з вищенаведеним повідомляємо, що 02.11.2018 року шахтарі ДП «Львіввугілля» проведуть акцію протесту у Львові у формі пішої ходи проспектом Чорновола до Львівської ОДА та Львівської обласної ради і блокування їх», – йдеться у листі.

Нагадаємо, акцію протесту шахтарі анонсували на сьогодні, 1 листопада, втім вирішили перенести її у зв’язку з відзначенням 100-річниці Листопадового чину та ЗУНР.Loading...