Новини » Світ 1 листопада, 2018, 12:31
Офіси Google протестують по всьому світу через сексуальні домагання
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Працівники Google в офісах по всьому світу у четвер, 1 листопада, влаштували акцію протесту, вимагаючи змінити ставлення до сексуальних домагань у корпорації.

Про це повідомляє CNBC, передає Укрінформ.

«Сотні працівників Google з більш ніж 20 офісів по всьому світу протестуватимуть проти реакції компанії на сексуальні домагання після виходу сенсаційного звіту The New York Times», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, співробітники протестують проти застосування примусового арбітражу, через що жертва не має можливості подати на кривдника до суду. Це положення, яке часто вносять до робочих контрактів, передбачає, що будь-які суперечки слід вирішувати всередині компанії, а не через суд чи в інший спосіб. Крім того, співробітники вимагають більшого розширення повноважень працівників в цілому.

Як повідомлялося, минулого тижня стало відомо про те, що один з менеджерів компанії, творець платформи Android Енді Рубін мав позашлюбний зв’язок з однією з працівниць, яку він схиляв до орального сексу в 2013 році.

У статті видання The New York Times повідомлялося, що Рубін отримав 90 мільйонів доларів відступних, попри те, що на його адресу висунули звинувачення у неналежній поведінці.

Через кілька днів після публікації розслідування Рубін взяв відпустку для «вирішення особистих справ». Також розробник написав в своєму блозі, що заперечує будь-які звинувачення на свою адресу.

Після цього компанія Google повідомила, що за останні два роки звільнила 48 людей, в тому числі 13 старших менеджерів, яких звинуватили у сексуальних домаганнях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:29 :32