Новини » Суспільство 1 листопада, 2018, 12:15
Міносвіти оприлюднило для громадського обговорення проект аудиту шкіл
Будівля школи. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН
Будівля школи. Фото: Палінчак Михайло/УНІАН

Міністерство освіти та науки України пропонує для громадського обговорення Проект наказу «Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти».

Інституційний аудит – це комплексна зовнішня перевірка та оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти, які забезпечують його ефективну роботу та сталий розвиток, пише «Українське право».

Інституційний аудит закладу, що забезпечує здобуття загальної середньої освіти, є єдиним плановим заходом державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої освіти, що проводиться один раз на 10 років центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості освіти.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: storchak@mon.gov.ua, Сторчак Ніна Анатоліївна; тел./факс: (044)481-47-62; Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 21:04 :47