Новини » Економіка 1 листопада, 2018, 14:39
Гройсман доручив провести масовий перерахунок пенсій
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр соціальної політики України Андрій Рева та керівник Пенсійного фонду Євген Капінус. Фото: kmu.gov.ua
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр соціальної політики України Андрій Рева та керівник Пенсійного фонду Євген Капінус. Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив забезпечити підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, а також провести масовий автоматичний перерахунок пенсій іншим категоріям пенсіонерів – з 1 березня 2019 року.

Глава Уряду сказав це новопризначеному керівнику Пенсійного фонду Євгену Капінусу, передає прес-служба Уряду.

«Вам потрібно найближчим часом провести аудит Фонду і забезпечити стабільну роботу пенсійної системи. Два найважливіших завдання: Пенсійний фонд має бути підготовлений до того, щоб з 1 січня 2019 року вчергове підвищити пенсії військовим пенсіонерам. А також підготуватися до того, щоб з 1 березня 2019 року провести перший в історії України масовий перерахунок і підвищення пенсій всіх інших категорій пенсіонерів. Це величезна робота, але у вас 4 місяці».

Одночасно Гройсман наголосив, що стратегічним для Пенсійного фонду залишається завдання з детінізації заробітних плат.

«Завдання Пенсійного фонду не тільки в тому, аби платити пенсії нинішнім пенсіонерам. Треба дбати про пенсійне майбутнє кожного громадянина, – сказав Володимир Гройсман. – Розраховую на те, що новий керівник (Пенсійного фонду) наведе порядок і лад в пенсійній системі України, а діяльність Пенсійного фонду буде публічною і конструктивною».

Нагадаємо, Пенсійний фонд отримав нового керівника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:02 :09