Новини » Політика 1 листопада, 2018, 13:41
Фейгін розповів, що вже тиждень знає, куди завезли Сущенка
ZIK
ZIK

Громадський захисник Романа Сущенка Марк Фейгін розповів, що вже тиждень знає, де перебуває український політв’язень. Однак, наразі не може відкрити цю інформацію, адже ще не отримав офіційного підтвердження відповідних органів Російської Федерації.

Про це Марк Фейгін розповів в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він розповів: уже тиждень знає, де зараз перебуває український політв’язень Роман Сущенко. Однак, зараз чекає офіційних заяв.

«На жаль, ані я, ані консульство ще не отримали офіційної відповіді», – зазначив Фейгін.

Тому він відмовився озвучувати інформацію, куди російські тюремники направили українця.

«Зрозумійте, якщо я зараз скажу, у якому він перебуває регіоні, вони його звідти перекинуть ще кудись. Наприклад, спеціально відправлять в Магадан. Тому ми чекаємо, коли вони офіційно пришлють нам документи із підтвердженням, що Сущенко перебуває саме там. Про те ж, що він там перебуває, я знаю вже тиждень», – підкреслив Марк Фейгін.

Як повідомлялось, 12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про ув’язнення українського журналіста Романа Сущенка на 12 років.

Згодом Фейгін повідомив, що 8 жовтня його етапували до місця відбування покарання.

Після цього з’явилась інформація, що у процесі етапування незаконно засуджений в Росії журналіст Роман Сущенко був поміщений у збірний пункт в’язниці «Матросская тишина». Подальший його маршрут невідомий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 19:45 :00