Новини » Політика 1 листопада, 2018, 17:57
Андрій Парубій про російські санкції: Це агонія та крок відчаю влади РФ
ZIK
ZIK

Санкції РФ проти українських громадян і підприємств – це крок відчаю та надування щік за повної неспроможності РФ дати будь-яку адекватну відповідь на санкції, які накладає на Росію увесь цивілізований світ.

Про це сьогодні під час брифінгу після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, трансляцію веде телеканал ZIK.

Голова ВРУ, відповідаючи на запитання представників ЗМІ, зауважив, що не порушував під час зустрічі питання щодо санкцій, запроваджених РФ проти українських політиків, посадовців і бізнесменів.

«Я переконаний, що перелік, оці так звані санкції – це така, швидше, агонія керівництва Російської Федерації. Сам спосіб впорядкування, купа помилок у прізвищах свідчать про те, що це такий спосіб продемонструвати, що і вони можуть на щось впливати і можуть когось залякати санкціями. Звичайно, це безглуздя – моє прізвище у санкціях. У мене нема, не було і не буде жодного ні бізнесу, ні власності у РФ. Тому, звичайно, це не може стосуватися більшості тих людей, проти яких ці санкції введені», – переконаний Андрій Парубій.

На його думку, санкції РФ – це «крок відчаю та надування щік за повної неспроможності РФ дати будь-яку адекватну відповідь на санкції, які накладає на Росію увесь цивілізований світ».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову уряду РФ про введення санкцій проти 322 українських громадян і 68 компаній.

Президент України Петро Порошенко заявив, що перебування в санкційному списку Росії українських політиків в Україні сприймається, як державна нагорода.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час брифінгу щодо санкційного списку Росії проти українських громадян і компаній заявив, що раніше Росія мордувала людей по тюрмах – тепер публікує санкційні списки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 13:59 :51