Новини » Світ

У в’язниці США знайшли мертвим ватажка бостонської мафії

У в’язниці штату Західна Вірджинія вбили відомого американського гангстера, колишнього боса бостонської мафії Джеймса Вайті Балджера. В офісі прокурора Північного округу Західної Вірджинії заявили, що за фактом смерті Балджера розпочато розслідування.

Про це передає Boston Globe, – повідомляє Главком.

Джеймс Вайті Балджер був заарештований в червні 2011 року - У в'язниці США знайшли мертвим ватажка бостонської мафії

У Федеральному бюро в’язниць США повідомили, що Балджер був виявлений в несвідомому стані у вівторок вранці. Персонал негайно почав проводити реанімаційні заходи, однак безуспішно. Він був оголошений мертвим. Три джерела, знайомі з ходом розслідування, повідомили, що у вбивстві 89-річного злочинця підозрюється один з ув’язнених, який має зв’язки з мафією. Джеймс Вайті Балджер був заарештований в червні 2011 року. Він був визнаний винним в 11 вбивствах і десятках інших злочинів, вчинених в період з 1973 по 1985 рік, і засуджений до двох довічних ув’язнень.

Балджер був лідером ірландського кримінального угруповання Winter Hill, що діяло в Бостоні, штат Массачусетс. Згідно з ФБР, Балджер був таємним інформатором, починаючи з 1975 року. Нагадаємо, у жовтні на Сицилії затримали одного з найнебезпечніших членів мафії «Коза Ностра».

Loading...