Новини » Львів 31 жовтня, 2018, 9:07
На Жидачівщині прощаються із захисником України Олегом Півоваром

Учора, 30 жовтня, на Жидачівщині відійшов у вічність учасник бойових дій на сході України Олег Теодозієвич Півовар.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

30 вересня Олегу Півовару виповнилося 59 років. 14 жовтня, в День захисника України, в смт. Журавно він брав участь у вшануванні пам’яті бойового побратима, виступав від імені ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» під час відкриття меморіальної таблиці на фасаді місцевої школи-ліцею на честь українського воїна-добровольця Ігоря Олеськіва.

«Олег Півовар пішов, не вагаючись, захищати українську землю від російської агресії, – каже начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА Олексій Хемій. – Був демобілізований 29 березня 2016 року. Після повернення додому, у с. Вільхівці Жидачівського району, де проживав, він практично жодного дня не стояв осторонь важливих подій суспільного життя. Був активним представником ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини», брав участь у багатьох районних та обласних заходах, у вирішенні наболілих проблем своїх бойових побратимів та їхніх родин. Він був відвертим і наполегливим у відстоюванні своєї думки та громадянської позиції. Для Олега Півовара Україна та її подальша доля були найважливішими. Він ніколи не жалів себе, хоч пережите на фронті й важка хвороба кожен день підступно підточували його здоров’я. Для всіх нас, хто його знав, назавжди залишаться світлі й добрі спогади про цю чуйну й щиру людину».

ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини», райдержадміністрація, районна ради, громадськість Жидачівщини висловили щире співчуття рідним і близьким Олега Півовара, світла пам’ять про якого назавжди залишиться в серцях і душах українців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 08:32 :11