Новини » Події 31 жовтня, 2018, 17:52
На Україну суне тайфун оскаженілого популізму, – Петро Порошенко
ZIK
ZIK

Економіка погано реагує на гасла – зберегти і прискорити ВВП, рівень життя можна лише на основі відповідальної економічної політики, яка не суміснаіз простими та легкими рішеннями.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з бізнесменами, яку транслює телеканал ZIK.

Президент напередодні виборчої кампанії застеріг від загроз, які несе популізм.

«Ми маємо розуміти – на нас насувається тайфун оскаженілого популізму. У передвиборчий період, коли наркотики користуються набагато більшим попитом, аніж ліки, образно кажучи, суттєво ускладнюється ухвалення будь-яких реформаторських рішень», – заявив Петро Порошенко.

Він закликав зупинити наступ популістів і не допустити їх до влади, адже держава потім заплатить за це високу ціну: «Усі випробування, які люди пережили протягом останніх років, можуть виявитися марними».

Петро Порошенко не виключає нових економічних потрясінь, адже, наголосив він, економіка погано реагує на гасла, а зберегти і прискорити ВВП, рівень життя можна лише на основі відповідальної економічної політики, яка не сумісна з простими та легкими рішеннями.

«Дешевий газ подають лише у російській клітці. Хіба що тільки так можна виконати фантастичну обіцянку знизити тарифи на газ удвічі, втричі або у 5 разів», – заявив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що він перепросив за свою обіцянку завершити війну за кілька тижнів для того, щоб дати урок відповідальності іншим політикам.

Як повідомляли раніше, Президент Петро Порошенко вибачився за те, що у 2014 році заявив про швидке завершення Антитерористичної операції на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 14:47 :37