Новини » Політика 31 жовтня, 2018, 15:43
Ходжес: Я не розумію – Росія вбиває українців, а олігархи заробляють на зв’язках з Кремлем?
Бен Ходжес, Ген. лейт. амерканської армії у відставці ( США). Фото: Микола Тис/ZIK
Бен Ходжес, Ген. лейт. амерканської армії у відставці ( США). Фото: Микола Тис/ZIK

Українцям слід бути готовими до того, що Росія втручатиметься у виборчий процес в Україні.

Про це в інтерв’ю ІА ZIK заявив генерал-лейтенант американської армії у відставці, екс-командувач військ США у Європі (2014-2017 рр.) Бен Ходжес.

Він впевнений, що Росія використовуватиме кожну тріщину у демократичному процесі робитиме все, щоб через дезінформацію та гроші зіпсувати виборчий процес і щоб українці втрачали довіру до виборів.

«Те, чого вони хочуть досягти, – це щоб ви не могли бути впевненими, що результат виборів реальний. Кожен випадок шахрайства буде роздутий до величезних масштабів або вони сфабрикують докази шахрайства. І будуть розігрувати цей сценарій знову і знову, робитимуть усе, щоб люди не вірили в демократичний процес і не брали в ньому участі. Якщо є міцне суспільство, люди впевнені у своїй державі і здатні розпізнати, коли десь є троль чи російська дезінформація. Потрібно бути здатними помічати такі маніпуляції і не дозволяти, щоб вони відвертали увагу від правди. А це вимагає дуже сильного, чіткого і чесного публічного лідерства, щоб вийти і поговорити про це», – підкреслив Ходжес.

Водночас він заявив: «Я не розумію, як може бути таке, що Росія вбиває українських солдатів, не поважає український суверенітет, але водночас у вас в Україні є високопоставлені люди, які безпосередньо пов’язані з Кремлем. Є олігархи, які роблять великі гроші завдяки своїм зв’язкам з Росією. Я не знаю, як таке може відбуватися».

Детальніше читайте в інтерв’ю на сайті ІА ZIK: «Бен Ходжес: Росія озброюється проти НАТО, але справжня загроза їй іде з Китаю».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 05:32 :28