Новини » Львів

Дрогобич визнано «Відкритим містом» на «Kyiv Smart City Forum»

Дрогобич визнано «Відкритим містом» на «Kyiv Smart City Forum»

Сьогодні, 31 жовтня, у Києві відбувається «Kyiv Smart City Forum 2018». За словами експертів, це – одна з головних подій Східної Європи, яка присвячена популяризації Smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

Під час  форуму було відзначено шість найкращих міст, серед яких у номінації «Відкрите місто 2018» перемогу здобуло місто Дрогобич.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Представляли Дрогобич на форумі у Києві Володимир Кондзьолка – директор КУ «Інститут міста» та Станіслав Гайдер – керівник відділу ІТ та аналізу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Нагороду дрогобичанам вручив Київський міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, у серпні цього року місто Дрогобич очолило рейтинг міжнародної організації Transparent Cities, який вимірює рівень прозорості та відкритості 100 найбільших міст України.

У вересні в ході всеукраїнського Open Data Forum 2018, Дрогобич здобув перемогу у номінації «Open Data City Awards» – за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління.

Щодо реалізації самої концепції Smart city у Дрогобичі, то впродовж останніх двох років у Дрогобичі активно впроваджено низку електронних сервісів, інфраструктурних об’єктів, комунікаційних платформ порталу відкритих даних та багато інших новинок, які загалом забезпечують як відкритість та прозорість місцевого самоврядування, так і налагодження комунікації з громадою, бізнесом та інституціями міста.

Loading...