Новини » Львів 31 жовтня, 2018, 9:11
Досвід Бродів у розвитку альтернативної енергетики презентують на економічному форумі у Львові

Представники Бродівської міської ради на запрошення Асоціації регіонального розвитку представлятимуть досвід міста у впровадженні енергоефективних заходів, зокрема, відновлюваних джерел енергії на міжнародному економічному форумі, що відбудеться 1-2 листопада у м. Львів.

Про це ІА ZIK повідомили у Бродівській міській раді

Цьогорічний міжнародний економічний форум пройде на стадіоні «Арена-Львів» під гаслом «Львівщина – хаб можливостей».

Як зазначили у Бродівській міській раді, представники мерії презентуватимуть доповідь на «Енергоефективні можливості – позитивний досвід Бродів». Головний меседж презентації – позитивні напрацювання «Програми сприяння впровадженню відновлюваних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м. Броди». Зокрема, йтиметься про встановлення приватних сонячних електростанцій, поштовх для якого надала Програма міської ради. Так, за даними Бродівської міської ради цьогоріч уже двоє мешканців міста отримали відшкодування за встановлення СЕС, а ще 3 звернулися із такими намірами.

«Ми були другим містом в Україні, після Хмельницького, яке прийняло таку програму. В нас вона реально працює – ініціативу Бродівської міської ради підтримано також районною та обласною радами. Ми сьогодні бачимо наскільки стрімко розвивається ринок відновлюваних джерел енергії, а особливо сонячних електростанцій, і ці показники дають нам підстави вважати, що ми йдемо правильним шляхом», – наголосили у Бродівській міській раді.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 12:29 :32