live

Євген Лапін застеріг, що в Україні ніхто не несе відповідальність за якість продуктів харчування

ZIK

Сьогодні громадяни України не знають, що вони їдять. Давайте пригадаємо, який середній вік життя людей в державі – 64-65 років. Зокрема, цей показник і підтверджує якість продуктів харчування.

На цьому наголосив екс-голова правління «Сумихімпрому» Євген Лапін у ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми запитала, чи правда, що під час очистки рафінованої олії вона обробляється хімікатам, і тому її небезпечно вживати?

«Я абсолютно з цим погоджуюся. Сьогодні аграрії обробляють території та використовують так звані засоби захисту рослин з усіх куточків світу – з Китаю, з Індії, з Європи. Тобто, ввозити продукцію дозволили усім охочим, натомість на території областей немає лабораторій, які оперативно, протягом кількох годин, можуть провести потрібні аналізи», – підкреслив Євген Лапін.

Експерт визнає, що таке відбувається через те, що як зазвичай, ніхто і ні за що не відповідає, а відтак, і не несе покарання.

«Сьогодні громадяни України не знають, що вони їдять. Давайте пригадаємо, який середній вік життя людей в державі – 64-65 років. Зокрема, цей показник і підтверджує якість продуктів харчування. Не достатньо того, що в магазинах є різні товари на будь-який смак. Потрібно, щоб за якість наповнення хтось ніс відповідальність», – констатував Євген Лапін.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка регулюватиме, які товари перевірятимуть на митниці.

Loading...
Loading...
Loading...