Новини » Світ

У Трампа планують відправити 5 тис. військ для стримування «караванів мігрантів»

Адміністрація США планує залучити п’ятитисячний контингент ЗС в якості реагування на загрозу масового проникнення в країну незаконних мігрантів, які прямують через Мексику до американського кордону.

Про це йдеться в повідомленні американського видання USA Today.

«Пентагон розгорне до 5 тис. військовослужбовців на американсько-мексиканському кордоні, намагаючись запобігти незаконному проникненню в країну караванів мігрантів», – йдеться в повідомленні з посиланням на офіційне джерело в адміністрації.

При цьому зазначається, що за наказом президента Трампа, на кордоні вже розгорнуто близько 2,1 тис. військових Національної гвардії США.

За останніми повідомленнями, йдеться про 7 тис. людей, які прямують з країн Центральної Америки через Мексику до Сполучених Штатів. Приблизно 1,7 тис. з них подали заяви про надання притулку в Мексиці.

Ще минулого тижня в адміністрації США повідомили, що планують відправити на південний кордон до 1 тис. військових зі складу регулярних сил. Однак, за словами чиновника, який розмовляв зі ЗМІ на умовах анонімності, зараз ця кількість зросла до 5 тис., уточнює видання.

Очікується, що війська не виконуватимуть поліцейських функцій, натомість забезпечуватимуть підтримку прикордонних підрозділів. Нацгвардія також надає допомогу прикордонникам, зокрема, щодо відеоспостереження за кордоном, а також спрямування патрулів до окремих ділянок.

Loading...