Новини » Київ 30 жовтня, 2018, 17:43
Нова лікарня швидкої допомоги в Києві обслуговуватиме жителів чотирьох районів, – КМДА
<nbsp;>

На правому березі столиці буде споруджено лікарню швидкої медичної допомоги. Вона з’явиться на базі Київської міської клінічної лікарні № 6.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час перевірки робіт із реконструкції лікарні, передає Офіційний портал Києва.

За словами чиновника, архітектурний проект лікарні «Правобережна» буде готовий вже до кінця року. Обслуговуватиме лікарня швидкої допомоги мешканців Солом’янського, Святошинського та Голосіївського районів, а це – понад мільйон киян.

«Правильно буде створити подібний медичний заклад і на правому березі. У лікарні № 6 є всі можливості для цього і всі фахівці. Тож ми ухвалили рішення про створення на її базі центру швидкої допомоги. Це потрібно для того, щоб була забезпечена максимальна доступність, швидкість і якість послуг для жителів міста», – заявив Микола Поворозник.

Він зазначив, що тільки цього року на охорону здоров’я у бюджеті міста передбачено майже 9 мільярдів гривень, що на 600 мільйонів більше, ніж торік.

За словами, заступника голови міської адміністрації, за чотири роки у Києві реконструювали та відремонтували 30 відділень у різних лікарнях міста. Ще 20 відділень планується відкрити після капітального ремонту цього року. А також повністю переобладнано та капітально відремонтовано 2 пологових будинки.

«За два роки у лікарні № 6 був здійснений капітальний ремонт приміщень реанімації та відкрито відділення невідкладної екстреної допомоги на суму 2 мільйонів 100 тисяч гривень та закуплене сучасне медичне обладнання на суму понад 16 мільйонів.

Крім того, у серпні цього року лікарня отримала надсучасне обладнання для відділення травматології. Нове обладнання суттєво покращить надання травматологічної допомоги жителям Києва. Загалом, у лікарні функціонує 9 клінічних відділень на 460 ліжок, 9 параклінічних відділень та травмпункт», – розповів Микола Поворозник.

Він зауважив: лікарня «Правобережна» стане єдиною у столиці, яка буде надавати екстрену медичну допомогу і дорослим, і дітям.

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко повідомив про спрямування 190 мільйонів гривень на закупівлю карет швидкої допомоги для міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:15 :27