Новини » Регіони 30 жовтня, 2018, 15:46
На Волині шахтарі провели попереджувальну акцію протесту
На Волині шахтарі провели попереджувальну акцію протесту
На Волині шахтарі провели попереджувальну акцію протесту

Попереджувальну акцію протесту влаштували сьогодні, 30 жовтня, працівники ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська».

Про це IA ZIK повідомили у відділі з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Нововолинської міськради.

Майже 100 осіб мирною ходою пройшли від довгобуду до приміщення Нововолинської міської ради. Таким чином вони вкотре висловили своє обурення тримісячною заборгованістю заробітної плати, яка сьогодні сягає 5 мільйонів гривень. Також накопичилися борги за електроенергію, автоперевезення та інші послуги.

Свою підтримку працівникам вугільного підприємства засвідчив перший заступник міського голови Андрій Сторонський.

«Вимоги гірників справедливі. Це крок відчаю. Вони прийшли до адмінбудинку, аби привернути увагу до назрілої проблеми. Хоча податки йдуть у бюджет Поромівської ОТГ, однак Нововолинська міська влада ніколи не стояла осторонь шахтарських питань. Неодноразово міська рада приймала звернення до уряду стосовно добудови шахти №10 «Нововолинська», а міський голова порушував наболілі проблеми галузі у Міністерстві й інших владних кабінетах столиці», – зазначив Андрій Сторонський.

За словами директора державного підприємства «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» Григорія Бара, частина гірників залишилася у шахті, аби забезпечувати її життєдіяльність. До кінця року шахтобудівникам потрібно 30 млн грн. А поки що вони в очікуванні 2,5 млн грн. Якщо ж кошти не надійдуть найближчими днями, то гірники мають намір йти пішки до Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 02:16 :41