Новини » Економіка 29 жовтня, 2018, 22:20
Євген Лапін прокоментував зупинку роботи Одеського припортового заводу
ZIK
ZIK

Сьогодні робота Одеського припортового заводу паралізована, і коли він знову запрацює – невідомо. Натомість відсутність прибутків нікого не цікавить, адже кожен у справі переймається тільки власною вигодою.

На цьому наголосив екс-голова правління «Сумихімпрому» Євген Лапін у ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

«Одеський припортовий завод є унікальним підприємством. З огляду на свій досвід, я побував на багатьох заводах світового значення із виробництва мінеральних добрив – на африканських, індійських, південноамериканських, європейських, але український – є унікальним», – наголосив Євген Лапін.

Він пояснює, що особливість підприємства в тому, що воно фактично розташоване на воді, тобто немає зайвих транспортних витрат.

«До заводу доставлялася тільки сировина, а все виробництво йшло на експорт по воді в усі куточки світу. І зараз це підприємство може заробляти величезні кошти, передусім, для бюджету країни, а натомість воно стоїть без роботи.

Через судові процеси робота Одеського припортового заводу паралізована, і коли він знову запрацює – невідомо. Натомість відсутність прибутків нікого не цікавить, адже кожен у цій справі переймається тільки власною вигодою», – визнав Євген Лапін.

Як повідомлялося, Верховний Суд за результатами касаційної скарги скасував рішення Стокгольмського арбітражу, за яким компанія Дмитра Фірташа Ostchem Holding Limited мала право примусово стягнути близько 6,7 мільярда гривень з Одеського припортового заводу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 04:19 :40