Новини » Регіони 29 жовтня, 2018, 16:25
Співпрацею із Луцьким спиртзаводом зацікавилися азербайджанці

На Волині в перебуває делегація з Азербайджану, яка сьогодні, 29 жовтня, відвідала Луцький спиртогорілчаний завод ДП «Укрспирт». Ахербайджанці зацікавлені у поглибленні співпраці.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Ттимчасовий виконувач обов’язків директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко розповів про основні напрямки роботи. Отож, підприємство постійно працює над вдосконаленням товарної лінійки та розробкою нових пропозицій. Однак, пріоритетом залишається переробка готової сировини в країні, а не імпорт її за кордон, що розвиває національну економіку та створює нові робочі місця. Між іншим, понад 80 % зерна ДП «Укрспирт» отримує безпосередньо від виробника.

Натомість, серед перспектив – виробництво біоетанолу та компоненту моторного палива альтернативного.

«Ми маємо все необхідне для виробництва найбільш якісних алкогольних напоїв – від висококласного обладнання та якісних ресурсів, до найкращих фахівців галузі. Планів та завдань є чимало. Над цим ми активно працюємо. Тому сподіваємося на підтримку органів місцевої влади. Хоча на Волині ми її відчуваємо та бачимо зворотній зв’язок», – зазначив Юрій Михайлович.

Що ж стосується співпраці з азербайжанськими колегами, то в рамках стратегії розвитку спиртової галузі та розширення ринків збуту продукції власного виробництва ДП «Укрспирт» розпочало співпрацю з ВАТ «Абшерон-Шараб». Сьогодні це підприємство є одним з найбільших підприємств Азербайджану з прийому та переробки винограду і виробництва на його основі алкогольної продукції. Тож планують розвивати їх виноробний та коньячний промисел. Натомість, відправляти до країни-партнера українську горілку та спирт. Як результат, збільшиться товарообіг між країнами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 14:00 :00