Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Із Австралії, з Ігор Нескорених-2018, додому повернулася збірна України

Українська збірна повернулася додому з Ігор Нескорених-2018 / ukrinform.ua

Сьогодні, 29 жовтня, до України повернулася національна збірна Invictus Games-2018, яка на змаганнях у австрійському Сіднеї здобула 20 медалей.

У київському аеропорту «Бориспіль» відбулася урочиста зустріч національної збірної Invictus Games-2018, яка повернулася з міжнародних змагань із Австралії.

За словами капітана збірної Сергія Ільницького, 15 українських військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій на сході України і стали учасниками Ігор Нескорених-2018, здобули 20 медалей, повідомляє Укрінформ.

«П’ятнадцять учасників команди протягом місяця тренувалися і показали свій найкращих результат. Команда отримала 20 медалей – 7 золотих, 10 срібних та три бронзових. Якщо порівняти з іншими країнами, де були понад 70 учасників, то коефіцієнт корисної дії у нас найвищий», – наголосив капітан української збірної на Іграх Нескорених-2018.

Ільницький також поінформував, що наступні Ігри Нескорених відбудуться в Голландії у 2020 році.

«Склад української збірної буде змінений на 100%, оскільки формат передбачає повне оновлення команд, аби залучити максимальну кількість ветеранів», – зазначив капітан збірної.

Крім того, він наголосив, що під час спілкування із засновником змагань принцом Гаррі українська сторона ініціювала проведення змагань на території України.

Як повідомлялося, цього року у змаганнях в Австралії брали участь команди 18 країн: Австралії, Афганістану, Великої Британії, Грузії, Данії, Естонії, Іраку, Італії, Йорданії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Польщі, Румунії, США, України, Франції.

Упродовж 20–27 жовтня українські спортсмени змагались у шести видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе.

Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні змагання, в яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Змагання започатковані британським принцем Гаррі та вперше відбулись у 2014 році в Лондоні.

 

 

Loading...