«Народ проти» на ZIKу – лідер телеперегляду у своєму слоті

лого ZIK

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко знову стало лідером телеперегляду серед інформканалів України, випередивши у рейтингу своїх основних конкурентів – «Український формат» на NewsOne та «Ехо України» на «Прямому».

У п’ятницю, 26 жовтня, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, у своєму слоті за аудиторією «Вся Україна 18+» обійшов телеканали «112 Україна», NewsOne, «Прямий», «Еспресо», «Канал 24» та «5-й канал». Максимальна частка (shr%) ток-шоу сягала 3,59% за цільовою аудиторією «Україні 18+».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

Наташа Влащенко у політичному ток-шоу «Народ проти» на ZIK.
Наташа Влащенко у політичному ток-шоу «Народ проти» на ZIK.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ. «Народ проти» – хедлайнер ZIKу, незмінний лідер за рейтинговими показниками телепереглядів серед решти інформканалів у своєму слоті.

 Loading...