Новини » Політика 26 жовтня, 2018, 17:51
Завдяки Мінському процесу Лукашенко стає вагомим європейським гравцем, – політексперт
ZIK
ZIK

У час збройної агресії Російської Федерації на території України Білорусь виступає надзвичайно важливим переговорним майданчиком. Це не лише місія для держави, а й величезна перспектива.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Він зауважив: є традиція дружби України та Білорусі, і є традиція дружби Олександра Лукашенка та Петра Порошенка. І вони надзвичайно важливі в історичному контексті.

«Сьогодні є агресія Російської Федерації проти України, а Білорусь виступає надзвичайно важливим майданчиком. Це не тільки історична місія для держави, а й величезна перспектива», – певен фахівець.

На його думку, саме завдяки Мінському процесу президент Білорусі Олександр Лукашенко виходить з європейської ізоляції і фактично стає впливовим європейським гравцем.

«І він є надзвичайно важливим контактером у період війни між керівництвом України та Росії. Контакти, спілкування та комунікація мають відбуватися для того, щоб зупиняти російську агресію. І Лукашенко виконує цю дуже важливу місію», – каже Дмитро Васильєв.

Окрім цього він відповів на зауваження ведучого про те, що під час форуму регіонів Президент Петро Порошенко заявив, що Україна не вимагає, аби Росія забрала свою армію, а просить це зробити.

«Я думаю, що це має значення у контексті, в якому говорив Президент. А він говорив, що всі міжнародні партнери наголошують на необхідності виконання «Мінська». А це означає, що Україна повинна виконувати свої зобов’язання. Отже тут безальтернативний не військовий шлях», – пояснив політичний експерт.

Нагадаємо, в Гомелі у рамках форуму регіонів України та Білорусі відбулася зустріч глав держав Петра Порошенка та Олександра Лукашенка. Останній заявив про можливість участі Білорусі в російсько-українській війні. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:34 :44