Новини » Львів 26 жовтня, 2018, 15:50
У ЛМР запевнили, що на Рясному не пресуватимуть сміття
Фото: city-adm.lviv.ua
Фото: city-adm.lviv.ua

Сміттєпресувальна лінія, яку встановили два роки тому у Рясному, працюватиме на майбутньому заводі із переробки відходів на вулиці Пластовій, 13. А сама будівля складу передана з балансу «Львівспецкомунтранс» на баланс ЛКП «Зелене місто» близько року тому разом із майном, яке знаходиться всередині складу.

Про це розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря 25 жовтня під час зустрічі із міськими депутатами від Рясного, інформує прес-служба ЛМР.

Окрім того, ЛКП «Зелене місто» не має намірів на території Рясного проводити жодної діяльності, пов’язаної з твердими побутовими відходами.

«У технічному завданні на проектування сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13 чітко визначено, що саме цей прес (його назва, його серійний номер) зазначені в технічному завданні, як таке обладнання, яке має бути використане при проектуванні та будівництві заводу. І саме цей прес переїде на завод на Пластовій, проте там він пресуватиме вторсировину та інші продукти переробки майбутнього комплексу. Йдеться про пресувальне обладнання, подаючий конвеєр і інше додаткове обладнанням, яке може забезпечити обертання збрикетованих відходів. Відтак, мешканці Рясного та Білогорщі можуть не перейматися чутками, що роботу сміттєпресувальної лінії можуть відновити», – розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Будівля складу залишиться на балансі ЛКП «Зелене місто».

«Це активи комунального підприємства. Подальша доля цієї будівлі може бути різною. Все залежить від того, яка буде кон’юнктура ринку. Але, в будь-якому разі, після звільнення будівлі від обладнання, ми плануємо або ліквідно реалізувати це майно, щоб повернути раніше вкладені кошти, або здаватимемо його в оренду», – розповів Вадим Ноздря.

Пресувальну лінію із Рясного на вулицю Пластову перенесуть, коли розпочнеться поставка основного обладнання заводу. Це відбудеться наприкінці наступного року.

Тим часом, найближчим часом стане відомо, які компанії з тих, що зголосилися будувати завод із переробки відходів у Львові, проходять у другий тур конкурсу. Нагадаємо, на перший етап документи подали 12 компанії з 11 країн світу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 20:32 :53