Новини » Світ 26 жовтня, 2018, 1:10
США ввели санкції проти компаній в Сінгапурі, пов’язаних з КНДР

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) міністерства фінансів США запровадив санкції, пов’язані з Північною Кореєю, на одну фізичну і дві юридичних особи в Сінгапурі через їх фінансові махінації в обхід існуючих обмежень проти КНДР.

Про це офіційно повідомили у четвер в американському Мінфіні, передає Укрінформ.

«Сьогоднішній крок підкреслює те, що Північна Корея незаконно використовує фінансову систему для обходу санкцій, а також зобов’язання уряду США захистити міжнародну фінансову систему та виконати існуючі резолюції Ради Безпеки ООН», – наголосили в американському відомстві.

Нові санкції введені проти розташованої в Сінгапурі компанії Wee Tiong (S) Pte Ltd, її керівника Тан Ві Бенга, а також організації WT Marine Pte Ltd за «пряму й опосередковану участь у відмиванні грошей, фальсифікацію товарів чи валюти, оптову торгівлю контрабандними товарами, торгівлю наркотиками й іншу незаконну економічну діяльність, яка передбачає залучення чи підтримує уряд Північної Кореї». Крім того, міністерство юстиції США порушило кримінальну справу проти Тан Ві Бенга через його причетність до незаконної фінансової діяльності.

Нагадаємо: проти КНДР діє ряд міжнародних санкцій, у тому числі, затверджених на резолюціями Ради Безпеки ООН.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 17:34 :53