Новини » Спорт

На Іграх Нескорених-2018 Майя Москвич виграла друге «золото» у стрільбі з лука

Єдина жінка у складі збірної України на Invictus Games-2018 Майя Москвич виборола «золото» у стрільбі з лука / mil.gov.ua

Єдина жінка у складі української збірної на «Invictus Games» Майя Москвич виборола золоту медаль у стрільбі з лука серед жінок.

Сьогодні, 26 жовтня, в останній день змагань Ігри Нескорених-2018 у австралійському Сіднеї українська лучниця Майя Москвич виборола золоту медаль в особистому заліку, повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України. На подіумі Майя знаходилася в оточенні двох представниць Канади, які здобули срібну і бронзову нагороди. 

Слід підкреслити, що Майя – єдина жінка у складі української збірної на Invictus Games-2018.

Додамо, що для Майї – це вже друге «золото» Ігор Нескорених-2018 після перемоги у командному заліку у стрільбі з лука, де вона перемогла разом з Сергієм Шимчаком та Андрієм Усачем, про що IA ZIK уже повідомляв.

Тож вітаємо Майю Москвич із золотою медаллю на Invictus Games-2018 серед жінок-новачків. Це просто неймовірний результат. Особливо враховуючи, що спортивний лук Майя вперше взяла до рук у березні цього року за порадою Дмитра Сидорука під час тестування.

 Loading...