Новини » Економіка 25 жовтня, 2018, 12:47
Відтепер дозволи на користування надрами продаватимуть через Prozorro. Продажі
Система публічних електронних закупівель ProZorro. Фото: Forbes
Система публічних електронних закупівель ProZorro. Фото: Forbes

Відтепер Державна служба геології та надр України виставлятиме на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами.

Про це повідомила прес-служба Державної служби геології та надр України.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів» набула чинності 22 жовтня. Відповідно неї вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами повинно здійснюватися лише відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вказаною постановою.

«Це рішення є ще одним суттєвим кроком у реформуванні державних продажів. Відтепер продаж дозволів на користування надрами буде проводитися через електронні аукціони, що забезпечить не тільки їхню прозорість, а й формування справедливої ринкової ціни. Ми плануємо приймати у цьому процесі найактивнішу участь та реалізувати весь свій багаторічний досвід. Нещодавно до ProZorro.Продажі приєдналась і «Укрзалізниця», що свідчить про успішність цієї системи та її ефективність», – зазначив заступник директора електронного майданчика sale.uub.com.ua Рибальченко Ігор.

Майданчик sale.uub.com.ua був заснований Українською універсальною біржею, яка функціонує ще з 1997 року і приймає активну участь в ринковій трансформації економіки України. Вона є однією із перших професійних організацій в Україні, яка почала займатися наданням повного спектру біржових послуг і наразі є лідером за обсягами реалізованих активів протягом останніх років. Залучивши такого досвідченого оператора, Державна служба геології та надр України може розраховувати на підвищення ефективності реалізації дозволів на користування надрами вже найближчим часом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 10:38 :53