Новини » Львів 25 жовтня, 2018, 12:42
У ЛМР нагадують, що до 1 січня львів’яни мають визначитися з формою управління будинками

До кінця року усі львів’яни повинні визначитися з формою управління та обслуговування будинку: ОСББ, самообслуговування чи управляюча компанія.

На останній сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у м. Львові». Відповідно до прийнятої ухвали, до кінця цього року усі львівські багатоповерхівки спишуть з балансу ЛКП, тому мешканці повинні визначитися з подальшою формою управління та обслуговування будинку". Якщо до 1 січня 2019 року цього не вдасться зробити, то з 1 березня 2019 року управляючу компанію для будинку визначатимуть на конкурсній основі.

Про це повідомляє ЛМР.

«На сьогодні є три форми управління будинком і одну з них можуть обрати мешканці. Найперше це створити ОСББ. На сьогодні на території Львова є 1268 ОСББ. Це дуже хороший варіант. Мешканці є господарями власного будинку і самі приймають усі управлінські рішення щодо функціонування будинку: які роботи проводити, що відновлювати чи ремонтувати, з ким укладати угоди на вивіз сміття та ін. До речі, діє багато програм за фінансування як з міського так і з державного бюджетів, які сприяють ОСББ у проведенні комплексних робіт з енергоощадності. Визначитися з формою управління будинків мешканці повинні до 1 січня 2019 року. Для цього необхідно провести збори мешканців і спільно прийняти рішення», – розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Проте, якщо до 1 січня 2019 року мешканці не визначаються із формою управління тоді з 1 березня 2019 року буде проведений конкурс щодо призначення управляючої компанії для

Для отримання детальної інформації щодо створення ОСББ мешканці можуть звертатися у відділ супроводу ОСББ (м. Львів, пл. Ринок, 1 каб. 107, тел./факс: +38 (032) 297-59-95, е-mail: osbb@lvivcity.gov.ua). Також в усіх ЦНАПах є інформаційні буклети, де розписано, в якому форматі організувати управління у будинку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 21:57 :24