Новини » Київ 25 жовтня, 2018, 6:03
У Коцюбинському на Київщині місцевий депутат самопроголосився селищним головою
ZIK
ZIK

Владний переворот у Коцюбинському – саме так називають активісти ситуацію, яка нині склалася у селищі на Київщині. У той час, коли чинний голова була у відрядженні, новим очільником самопроголосився місцевий депутат.

Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Вранці у будинку культури в селищі Коцюбинському, що біля Києва на незаплановану сесію зібралася депутатська більшість й одноголосно обрала нового секретаря Даніша Сергія, його ж призначили виконуючим обов’язки голови селища.

А тим часом чинна очільниця селища Ольга Матюшина у столиці вирішувала питання щодо опалення, тому рішення ранкової сесії не визнає.

«Такої підстави не передбачено чинним законодавством. Сесію розпочинає, відкриває і веде голова. За її відсутності – секретар. Станом на зараз я розумію, що будуть шукати реєстратора, який просто зробить заміну в реєстрі. Ну, як правило, реєстратори не розбираються, правомірно це чи ні», – розповіла селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.

Журналіст намагалися взяти інтерв’ю у самопроголошеного голови, втім протягом кількох годин на дзвінки він так і не відповів.

Хто ж такий Сергій Даніш, – розповіла місцева журналістка Ірина Федорів. Каже, депутат очолює фракцію «Нових облич» і разом із однодумцями вже не вперше намагається захопити владу.

«Дупутати самопроголосили керівником селища людину, яка дерибанила Біличанський ліс ще в 2008 році. Його прізвище в списках тих, хто отримував ділянки, а це він і депутати. Також Даніш є колишнім помічником Петра Мельника», – прокоментувала журналістка Ірина Федорів.

Спроба захопити владу в Коцюбинському відбувалася щонайменше п’ять разів, каже Ольга Матюшина. У березні депутати-опозиціонери навіть захопили будівлю ради. У спадок від тих часів й донині залишилися розтрощені двері. Місцеві ж мешканці кажуть про самопроголошеного голову нічого не чули, але чекають, коли в селищі буде жити комфортно, а от владні чвари їх не цікавлять.

Нагадаємо, у травні 2018 року депутату Коцюбинської селищної ради Миколі Єременку оголосили підозру у підробленні документів, якими він був призначений на посаду в. о. голови Коцюбинської селищної ради.

Марина Барба, Антон Андрущенко, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:50 :50