Новини » Політика

У Кабміні прокоментували ситуацію щодо звільнення чотирьох голів ОДА

Подання на звільнення чотирьох губернаторів надходили до Кабміну з Адміністрації президента протягом двох тижнів.

Про це в коментарі сказав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає «Українська правда».

«Згідно діючого указу президента ці пропозиції надходять з АП як суб’єкта призначення, яка здійснює попередній добір кандидатів», – сказав він.

Відповідаючи на питання, коли надійшли пропозиції, він відповів: «Всі по-різному, протягом останніх двох тижнів».

Співрозмовники УП в АП, залучені у процес, пояснили відставку губернатора Київщини Олександра Горгана тим, що він «втомився не тягнути» навантаження.

У той же час вони запевнили, що відставка Горгана не означає розрив стосунків між Банковою і лідером парламентської групи «Воля народу» Ярославом Москаленком, який протегував Горгана.

Інше джерело, близьке до АП, пояснило, що Горган планує балотуватися в наступний парламент на одному з мажоритарних округів Київської області.

Щодо звільнення Олександра Фищука, голови Чернівецької ОДА – джерело зазначило, що він почав серйозно конфліктувати з партією «Народний фронт», яка має серйозний вплив на регіон.

Стосовно губернатора Луганщини Юрія Гарбуза в АП давно було невдоволення його роботою і про його звільнення відомо ще з початку літа.

Як відомо, у середу уряд схвалив звільнення 4 голів ОДА.

Крім того, Кабмін погодив призначення на посаду губернатора Київської області Олександра Терещука, який працює на даний момент першим заступником одеського губернатора, а до цього очолював столичне відділення міліції.

Також уряд схвалив проект указу про призначення Олександра Вельбівця губернатором Черкаської області. Зараз він обіймає посаду голови Черкаської обласної ради.

Loading...