live
Новини » Економіка

Економіст: Тимошенко боролась за облгази, бо там величезні можливості для зловживань

ZIK

Юлія Тимошенко натхненно боролась з Дмитром Фірташем за облгази через маштабні корупційні можливості, які там відкривалися. Вона хотіла сидіти на цих потоках та контролювати корупцію.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головнею. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив економіст Борис Кушнірук.

Він заявив: за весь час незалежності найбільше шкоди і українцям, і державі завдало регулювання ціни на газ для населення в ручному режимі.

«Умовно кажучи, коли б 25 років тому ми почали робити те, що робили в Прибалтиці, коли вони були змушені продавати газ населенню за ціною, за якою вони купували його в «Газпрому», то всі розмови про неготовність населення давно завершились би», – переконаний експерт.

Втім, він зауважив: за весь цей час доволі багато людей в Україні стали доларовими мільярдерами та мультимільйонерами, граючись з цінами на газ.

«Безліч людей на цьому заробляли. Я вже не кажу про те, що ми вкрай неефективно використовували цей ресурс. Були різні історії з корупцією, з іграми облгазів», – каже Борис Кушнірук.

Він переконаний: Юлія Тимошенко так натхненно боролась з Фірташем за облгази, оскільки там були масштабні можливості для зловживань.

«Вибачте, саме вона хотіла сидіти на цих потоках та контролювати цю корупцію. Точно не міняти систему. Ні, вона хотіла підгребти все під себе. На жаль, так буде до того часу, поки ми не прийдемо до елементарної системи, коли весь ресурс, що надходить в Україну, продаватиметься на ринку, виникне конкренція за споживача і все завершиться», – переконаний економіст.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила про необхідність мораторію на підвищення ціни на газ для населення.Loading...
Loading...
Loading...