Новини » Львів 24 жовтня, 2018, 12:03
У Львові триває конкурс на посади інспекторів з паркування

Із листопада у Львові працюватимуть інспектори з паркування, які матимуть право виписувати штрафи за неправильно припарковане авто. Управління безпеки міста просить надсилати свої резюме для заміщення вакантних посад. Станом на зараз подано 44 резюме, з яких лише 16 кандидатів підходять на посаду інспектора з паркування.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради

Відтак, триває конкурс на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста-інспектора з паркування відділу інспекторів з паркування в кількості 3 (трьох) штатних одиниць; провідного спеціаліста-інспектора з паркування відділу інспекторів з паркування в кількості 12 (дванадцять) штатних одиниць; головного спеціаліста-юрисконсульта відділу інспекторів з паркування в кількості 2 (дві) штатні одиниці; головного спеціаліста відділу інспекторів з паркування в кількості 3 (три) штатні одиниці.

Нагадаємо, управління безпеки міста оголосило конкурс на вакантні посади інспекторів з паркування згідно з прийнятого Закону, який набув чинності 27 вересня 2018 року. Конкурс триватиме до 28 жовтня. Усі кандидати мають відповідати основним критеріям – закінчена вища освіта магістра або спеціаліста. Пріоритетність отримають юридичних фахівці або ж МВС. Обмежень у віці чи статі немає.

«Робота буде пов’язана із законодавством, буде створений робочий графік, орієнтовна зарплатня не менше 10 тис. гривень. Запрошуємо всіх взяти участь у конкурсі і надсилати нам особисті резюме. Нагадую, що управління безпеки міста розташоване на вулиці Зелена, 9″, – розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста.

Документи можна подавати до 28.10.2018

За довідками звертатись: м. Львів, пл. Ринок, 1, кім. вул. Зелена 9 тел. 677 770 107; тел. 259−00−17, тел.093 759 55 45 або на електронну пошту: dep.secur.city@gmail.com

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:56 :41