Новини » Політика 24 жовтня, 2018, 20:45
Тарас Чорновіл певен – антиукраїнські санкції спрацюють проти самої Росії
ZIK
ZIK

Оголосивши санкції проти України, Росія фактично погрожує своїм симпатикам. Проукраїнські лідери в Росію не їздять і бізнесу там вже давно не мають. Тому ці санкції проти самих себе. Саме тому вже другий тиждень ми не бачимо ніякого списку.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Гість програми, коментуючи рішення Кремля ввести санкції проти України, зазначив, що антиукраїнські санкції навряд чи зможуть на щось вплинути.

«Адже була погроза, що це будуть більше індивідуальні санкції. Тобто вони будуть спрямовані проти конкретних осіб та їхнього бізнесу. Якщо говорити про секторальні санкції проти країни, то будь-які санкції, які Росія накладе на Україну, вони будуть завдавати більшої шкоди самій Росії, ніж Україні», – сказав Чорновіл.

Він зазначив, що санкції не можуть стосуватися енергоносіїв. За словами Чорновола, ситуація з енергоносіями регулюється зовсім іншими угодами.

Також політолог зауважив, що після того, як Путін оголосив про санкції, в Росії над цим питанням «настала тиша».

«Потім Медведєв щось заявив, і знову тиша. Але от коли у нас оголошуються санкції проти певних осіб Росії, рішенням РНБО пропонується список, Президент підписує указ, і вже наступного дня ми маємо повний список із прізвищами.

А Росія проти кого буде вводити санкції? Кому вони заборонять в’їжджати в Росію? Ані Лорак? Чи, можливо, тим кільком «клоунам», які досі танцюють на російських телешоу? Нехай їм заборонять. Ми будемо аплодувати. Тобто вони можуть заборонити в’їзд тим, хто є друзями Росії», – каже Чорновіл.

На його думку, санкції Росії можуть «торкнутися» також Ахметова.

«Точніше його бізнесу, який ще є у Росії. Але нам від цього ні холодно, ні жарко. Тому насправді, оголосивши санкції проти України, Росія фактично погрожує своїм симпатикам. Проукраїнські лідери в Росію не їздять і бізнесу там вже давно не мають. Тому ці санкції проти самих себе. Саме тому вже другий тиждень ми не бачимо ніякого списку», – підкреслив політолог Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав указ про антиукраїнські санкції.

Як зазначається, санкції накладаються «у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов’язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації».

Згідно з указом, уряд Росії повинен визначити переліки фізичних і юридичних осіб, щодо яких застосовуються санкції, а також визначити сам характер санкцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:47 :20