live
Новини » Суспільство 151

Семирічна Богданка, якій пересадили нирку, потребує кошти на дороге обстеження

facebook.com/helpbogdana
загрузка...
загрузка...

Шість років із семи Богданка бореться за своє життя. Дівчинка народилася з недорозвиненими нирками, внаслідок чого майже з двох років проходила лікування методом замісної ниркової терапії (перитонеальний діаліз).

На діалізі Богданка перебувала 4,5 роки. У 2014 році сім’ї погодилися допомогти в Білорусі. Силами небайдужих людей вдалось зібрати необхідну суму для трансплантації нирки від неродинного донора та стати на чергу в клініці Мінська.

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
 

Богданці довелось 3,5 роки чекати на підходящу донорську нирку.

«За цей час нам довелося пережити не одне випробування: реанімації, біль, розлука з найріднішими. 2,5 роки ми змушені були проживати в Мінську в очікуванні операції, у той час, як син з донькою залишились вдома з дідусем і бабусею. Та минулого року, 3 листопада, Богдана нарешті отримала свій шанс на життя, їй провели довгоочікувану трансплантацію нирки!», – розповідає мати дівчинки Ірина Берендя.

Зараз Богдана має відносно повноцінне дитинство: грається з іншими дітьми, навчається поки що вдома, їй не потрібно більше проходити виснажливі процедури діалізу. Двічі на день дівчинка приймає ліки від відторгнення нирки, імуносупресію, та раз на три тижні здає аналізи, за потребою – частіше.

Проте раз на півроку Богдана повинна проходити комплексне обстеження в клініці, де їй робили операцію. Клініка виписала сім’ї рахунок на 2000€ + додаткові витрати на переліт, харчування та проживання – 500€. Загальна сума становить 2500€, це приблизно 82 000 гривень.

«Наша родина не має таких грошей, і я змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей. Це обстеження вкрай необхідне для Богданочки, від нього залежить її подальше життя і здоров’я. Дуже важливо вчасно контролювати аналізи та проходити діагностику всього організму, щоб запобігти відторгненню нирки або виникненню нових проблем, адже роки діалізу не пройшли безслідно та і сама супресія шкідлива, хоч і допомагає їй жити», – звертається до небайдужих мати дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку на ім’я

Берендя Ірини Миколаївни (мама)

5168 7456 0054 2259

МФО: 305299

ЕГРПОУ(ОКПО): 14360570

РАХУНОК ОТРИМУВАЧА:

29244825509100

Детальніша інформація на сторінці у Facebook.

Loading...
Loading...
Loading...