Новини » Світ 24 жовтня, 2018, 16:27
Росія – найбільша загроза для безпеки у світі, – глава Бюро нацбезпеки Польщі

Сьогодні Росія є найбільшою загрозою для безпеки по всьому світу.

Про це у середу, 24 жовтня, заявив голова Бюро національної безпеки Польщі Павел Сольох, відкриваючи у столиці Польщі Варшавську безпекову конференцію, – повідомляє «Польське радіо«.

Павел Сольох акцентував, що вже протягом тривалого часу Москва намагається поставити під сумнів світовий лад.

«Йдеться про ряд ворожих дій, як невійськових, інформаційних, кібернетичних, енергетичних, так і про небезпечні військові інциденти, широкомасштабні провокаційні навчання та відкриті збройні конфлікти, зокрема в Україні. Є також приклади атак, як, наприклад, хімічна атака на території Великої Британії навесні цього року (отруєння Скрипалів у Солсбері – ред.). На наш погляд, президент Путін послідовно реалізує свою політику відновлення наддержавної позиції Росії», – підкреслив Сольох.

Головний радник президента Польщі з питань безпеки наголосив, що Росія використовує слабкість західних держав. Павел Сольох зауважив, що саме з цього приводу Європа та Сполучені Штати повинні об’єднатися, аби захистити нинішній порядок.

Сольох також переконаний, що польські зусилля для постійної присутності американських солдатів у Польщі не порушують єдність НАТО, у чому Польщу звинувачує частина політиків та військових. Голова Бюро нацбезпеки ствердив, що постійні бази США у Польщі – в інтересах цілого регіону.

«Можливе збільшення американської присутності у Польщі ми розглядаємо як інвестицію у безпеку нашого цілого регіону. Це не тільки питання Польщі, східного флангу, це питання цілого Північноатлантичного альянсу, а також Європейського Союзу, цілого континенту. Ми переконані, що двостороннє співробітництво сприятиме більшій ефективності, єдності та надійності цілого Альянсу», – заявив Сольох.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:48 :20