середа, 24 жовтня, 2018, 0:30 Суспільство
Науковці назвали п’ять продуктів, які наближають ранню смерть

За словами вчених, активне вживання цих продуктів протягом року збільшує ризик ранньої смерті на 30%.

Про це повідомляє ukrhealth.

Зокрема, в «чорний» список виявилися занесені фруктові соки. Згідно з даними наукових досліджень, щоденне вживання двох склянок фруктових соків протягом року підвищує ймовірність появи хвороб серця майже на 150%. У таких соках занадто багато цукрів, і їх вживання ваш цукор в крові підскакувати різко вгору. Фрукти треба їсти цілком.

Слідом за соками йдуть різноманітні солодкі напої, в достатку заполонили сьогодні магазинні полиці. За словами вчених, їх постійне вживання загрожує розвитком ожиріння, яке провокує гіпертонію і діабет другого типу, що не може не позначатися на функціях системи серця та судин.

Також небезпечні харчові джерела «оброблених» вуглеводів – білий рис, макарони, борошняні вироби і випічка з білої муки. В таких продуктах практично повністю відсутня клітковина, яка б не дозволяла рости рівню глюкози в крові.

Пластівці, використовувані для приготування страв до сніданку діють на організм приблизно так само, як і страви з білого рафінованого борошна. При їх покупці експерти радять звертати увагу на вміст клітковини – її рівень повинен бути не нижче 3 грамів на 100 грамів продукту.

Покупні злакові батончики, як з’ясувалося, теж можуть наближати смерть. У них міститься величезна кількість «порожніх» калорій з-за численних добавок у вигляді сиропів, шоколадної пасти, фруктози і так далі.

Резюмуючи, вчені додали: всі перераховані продукти відрізняються підвищеним вмістом вуглеводів, особливо «швидких». За даними дослідження за участю 5 тисяч осіб, щоденний раціон, в якому більше 60% припадає на вуглеводи, на третину підвищує ризик смерті від серцевих нападів або інсультів протягом семи років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 11:40 :15