Новини » Політика

Мирослав Гай певен, що законодавча й військова машини Європи почали розвертатися у бік Росії

ZIK

У Європі є досить багато проросійських політиків, утім їхня позиція не є репрезентативною. Натомість Європа вже почала проводити певні заходи для стримання російської агресії.

Таку думку висловив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Питання Криму насправді нікуди не зникало. Адже Росія завела в Крим ядерну зброю і батареї ПВО, які покривають частину Східної Європи. І ті заходи, які проводить НАТО, підтверджують, що вони зараз дуже переймаються безпекою нашої країни та регіону, і це, передусім, пов’язано з питанням Криму», – підкреслив Мирослав Гай.

Але окрім цього, пояснює офіцер запасу, є й інші серйозні виклики. Зокрема Росія проводить масові кібератаки, активні шпигунські заходи та терористичні дії.

«У Європі є досить багато проросійських політиків, утім їхня позиція не є репрезентативною та не може висвітлювати політику окремої європейської країни. Натомість законодавча і військова машина Європи вже потроху почала розвертатися у бік РФ, а тому рано чи пізно Росія все одно відповість за всі свої злочини», – впевнений Мирослав Гай.

Нагадаємо, спеціальний представник США з питань врегулювання в Україні Курт Волкер заявив, що адміністрація президента Дональда Трампа продовжить посилювати тиск на Росію, передусім, через введення в дію нових санкцій із періодичністю місяць чи два.

Loading...