Новини » Політика 24 жовтня, 2018, 20:01
Голова Меджлісу закликав до санкцій за відвідування портів РФ у Чорному та Азовському морях
ZIK
ZIK

Для того, щоб зупинити російську агресію у напрямку України і півдня НАТО, слід негайно запровадити заборону відвідувати чорноморські та азовські морські порти Росії хоча б кораблями Євросоюзу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Рефат Чубаров наголосив, що сьогодні, під час засідання українсько-російської комісії з рибальства в Азовському морі, він не зривав засідання, а лише розповів членам української делегації, що голова російського представництва є людиною, що неодноразово порушувала чинне законодавство України, відвідуючи окупований Крим. Голова Меджлісу вважає, що ця людина мала би бути недопущена на територію України і покарана.

«Тому я закликав делегацію перервати роботу комісії і не мати справи зі злочинцями. Я закликав керівництво і СБУ, і Національної поліції, адже сьогодні діє законодавство, яке передбачає, що людина, іноземець, який заїхав на територію тимчасово окупованого Криму і проти правил, встановлених Україною, не може допускатися на територію України. А в разі допущення, як сталося із цим паном, він має бути негайно видворений за межі української території», – заявив голова Меджлісу.

РефатЧубаров розповів, що після того прибули російські дипломати та вивезли членів російської делегації, а їх було близько десятка, та відмінили бронювання у готелі. Голова Меджлісу додав, що, крім очільника російської делегації, є дані щодо іще трьох її членів, які відвідували окупований півострів.

РефатЧубаров заявив, що є питання до низки українських відомств, навіщо організовувати такі заходи, якщо росіяни нахабно уникають будь-яких питань, пов’язаних із тимчасово окупованим Кримом, натомість члени української делегації замість гострих питань «сором’язливо відводять очі».

Голова Меджлісу, коментуючи інформацію щодо того, що Європарламент пропонує призначити спеціального представника ЄС з питань Криму і Донбасу, зауважив, що такий крок сприятиме конкретизації спільних дій України та міжнародних партнерів.

РефатЧубаров наголосив, що для того, щоб зупинити російську агресію у напрямку України і півдня НАТО, слід негайно запровадити заборону відвідувати чорноморські та азовські морські порти Росії хоча б кораблями Євросоюзу.

«Чорноморські та азовські морські порти Росії мають бути під санкціями відвідування», – заявив голова Меджлісу.

Нагадаємо, сьогодні голова Меджлісу Рефат Чубаров зірвав засідання українсько-російської комісії з рибальства в Азовському морі, викликавши поліцію та СБУ. Він заявив, що керівник російської делегації Ігор Рульов незаконно їздив до окупованого Кримського півострова і наполягав на видворенні того з України.

Як повідомляли, РФ затримувала кораблі, які прямували в порти Бердянська й Маріуполя. Задля того, аби нейтралізувати російську загрозу, Україна вирішила створити до кінця року в Бердянську військову базу ВМС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 11:54 :19